SaksaForum.tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Saksafon İçin Nota Dökümanları Arıyorum

4 posters

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

doyidoyi

Saksafonist
Saksafonist

Merhabalar,

Saksafona uygun notalar arıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

2Saksafon İçin Nota Dökümanları Arıyorum Empty Ben de arıyorum. Salı Ara. 29, 2009 5:30 pm

nuwanda

Saksafonist
Saksafonist

Merhaba, benim elimde bazı notalar ve kitaplar var. Bunları ben internetten buldum. Ancak bizim temel sorunumuz türkiye de saksafon için yazılmış kitapların olmaması. Benim bilgime göre yok. Bendeki ürünlerin ise telif hakları var, bunları paylaşmak forum kurallarına aykırı olur sanıyorum.

bandocuu

Saksafonist
Saksafonist

saksafon için yazılmış yabancı kaynaklar mevcut, piyasada satılıyor,eğer elinde olan arkadaşlar varsa ve upload edebilirlerse daha güzel olur Smile

doyidoyi

Saksafonist
Saksafonist

bandocuu demiş ki:saksafon için yazılmış yabancı kaynaklar mevcut, piyasada satılıyor,eğer elinde olan arkadaşlar varsa ve upload edebilirlerse daha güzel olur Smile
Evet Smile

5Saksafon İçin Nota Dökümanları Arıyorum Empty Arşiv Güncellendi Perş. Mayıs 13, 2010 12:30 am

Forum Kedisi

Forum Kedisi
SaksaForum.tk
SaksaForum.tk

Sitemizin Arşiv bölümü güncellenmiştir. Yanlızca Üyelerimizin ulaşabileceği 40'tan fazla kaynak sizleri bu bölümümüzde beklemektedir.

Saygılar.

http://www.saksaforum.yetkin-forum.com/

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]